DIREKTORI AKADEMIK

PENGURUSAN

TIMBALAN KEK (AKADEMIK)

Shaiful Huzaini Bin Damanhuri shaifulhuzaini@kypj.edu.my |  07-8625 661

PENOLONG KEK (AKADEMIK)

Haslinda Binti Abu Bakar haslinda.ab@kypj.edu.my |      ext: 1011

PENGURUS

Haslinda Binti Hashim haslinda@kypj.edu.my | ext: 1015

PEGAWAI & PENOLONG PEGAWAI

PEGAWAI UNIT JAMINAN KUALITI

Zaidah Binti Hj Abd Rahman zaidah@kypj.edu.my | ext: 1020

PEGAWAI UNIT PERHUBUNGAN LUAR & PENERBITAN

Siti Aishah Binti Abd Rani sitiaishah@kypj.edu.my | ext: 1021

PEGAWAI UNIT REKOD

Norazilah Binti Talib norazilah@kypj.edu.my | ext: 1023

PEGAWAI UNIT PENGANUGERAHAN & PEPERIKSAAN

Noraiza Binti Mohd Natzri noraiza@kypj.edu.my | ext: 1022

PEGAWAI UNIT PERPUSTAKAAN

Norizai Binti Hadison
norizai@kypj.edu.my | ext: 2007

PENOLONG PEGAWAI UNIT PENGANUGERAHAN & PEPERIKSAAN
Hayati Binti Yaacub hayati@kypj.edu.my | ext: 1019
PENOLONG PEGAWAI UNIT JAMINAN KUALITI

Nurul Atikah Binti Mohd Ali nurulatikah@kypj.edu.my | ext: 1016

KETUA JABATAN

PENGURUSAN PERHOTELAN

Fikri Hanif Bin Muhamad
fikrihanif@kypj.edu.my | ext: 6002

KULINARI

Rafidah Binti Kuri
rafidah@kypj.edu.my | ext: 6010

KYPJ, SPSS

Zaidah Binti Sohib
zaidahsohib@kypj.edu.my |              ext: 5005

SENI BINA

Dr. Nor Aishah Binti Abdul Aziz
noraishah@kypj.edu.my | ext: 4001

KEJUTERAAN

Hartini Binti Saad
hartini@kypj.edu.my | ext: 1187

UiTM

Siti Norfaizah Binti Mahfol
sitinorfaizah@kypj.edu.my | ext: 5008

UTM

Noryanti Binti Hussin
noryanti@kypj.edu.my |  ext: 5017

UTM

Mohd Nuzaihan Bin Menawir
nuzaihan@kypj.edu.my |  ext: 1136

PEMBANTU TADBIR

PEMBANTU TADBIR UNIT PENGURUSAN PROGRAM

Rossalwanie Binti Abdul Rahman
rossalwanie@kypj.edu.my | ext: 1018

PEMBANTU TADBIR UNIT REKOD

Nor Ideayu Binti Pa’at norideayu@kypj.edu.my | ext: 1018

PEMBANTU TADBIR UNIT JAMINAN KUALITI

Muhammad Fairuz Bin Mobin m.fairuz@kypj.edu.my | ext: 1017

PEMBANTU TADBIR UNIT PERPUSTAKAAN

Mohd Sahir Bin Wahid
m.sahir@kypj.edu.my | ext: 2002

PEMBANTU TADBIR UNIT PERPUSTAKAAN

Noor Efendy Bin Kadri
noorefendy@kypj.edu.my |           ext: 2006

PEMBANTU TADBIR UNIT PERPUSTAKAAN

Nur Syafina Binti Husin
nursyafina@kypj.edu.my |              ext: 2003

PEMBANTU TADBIR UNIT PERPUSTAKAAN

Rosmila Binti Mohd Juraimi
rosmila@kypj.edu.my |

PEMBANTU TADBIR UNIT PERPUSTAKAAN
Muhammad Shaffiq Bin Salleh shaffiq@kypj.edu.my