Direktori Bendahari

PENGURUSAN
BENDAHARI
Jamaludin Bin Hamzah
jamaludin@kypj.edu.my | 07-8625 652
PENGURUS TAJAAN & KREDIT
Bazli Bin Buang
bazli@kypj.edu.my | ext: 1069
PEGAWAI & PENOLONG PEGAWAI
PEGAWAI KEWANGAN
Rafidah Binti Harun
rafidahharun@kypj.edu.my | ext: 1071
PENOLONG PEGAWAI KEWANGAN
Maslinda Binti Ayob
maslinda@kypj.edu.my | ext: 1071
PEMBANTU TADBIR
PEMBANTU TADBIR KANAN KEWANGAN
Azizah Binti Musa
azizah@kypj.edu.my | ext: 1067
PEMBANTU TADBIR KEWANGAN
Nur Ashikin Binti Sulaiman
nurashikin@kypj.edu.my | ext: 1064
PEMBANTU TADBIR KEWANGAN
Azizi Bin Azaly
azizi@kypj.edu.my | ext: 5651
PEMBANTU TADBIR KEWANGAN
Nurul Amyra Binti Turiman
amyra@kypj.edu.my | ext: 5651