DIREKTORI HEP

PENGURUSAN

TIMBALAN KEK (HEP)
Omar Bin Ali omar@kpypj.edu.my | 07-8625 658
PENGURUS
Norle Binti Mohamed Kamsan norle@kypj.edu.my | ext: 1079
PENGURUS

Yusman Bin Mohamad Yunos
yusman@kypj.edu.my

KAUNSELOR

KAUNSELOR

Halimah Binti Hasam Karin
halimah@kypj.edu.my | ext: 1045

KAUNSELOR

Azura Binti Md Zahari
azurazahari@kypj.edu.my | ext: 1056

PEGAWAI DAN PENOLONG PEGAWAI

PEGAWAI AKTIVITI & KEROHANIAN

Faris Syahmi Bin Ahmad Surdiman
faris@kypj.edu.my | ext: 1073

PEGAWAI DISIPLIN & TATATERTIB

Supaat Bin Sulaiman
supaat@kypj.edu.my | ext: 1082

PENOLONG PEGAWAI ALUMNI & TABUNG AMANAH

Nur Afiqah Binti Azmi
afiqah@kypj.edu.my | ext: 1077

PENYELIA ASRAMA

PENYELIA ASRAMA

Rozita Binti Mohd Zain
rozitazain@kypj.edu.my

PENYELIA ASRAMA

Mohd Saufian Bin Abdullah
m.saufian@kypj.edu.my

PEMBANTU TADBIR

PEMBANTU TADBIR

Inderawati Binti Mohd Salleh
inderawati@kypj.edu.my |   ext: 1072

PEMBANTU TADBIR

Mohd Hairudin Bin Arifin
m.hairudin@kypj.edu.my

PEMBANTU TADBIR

Rohaizat Bin Abd Wahab
rohaizat@kypj.edu.my |         ext: 1074