DIREKTORI JABATAN UMUM/SETARA

KETUA JABATAN

KETUA JABATAN KURSUS UMUM/SETARA

Mohd Nuzaihan Bin Menawir
nuzaihan@kypj.edu.my | ext: 1136

PENYELARAS PROGRAM

PENSYARAH

Norliyana Binti Ibrahim
norliyana@kypj.edu.my | ext: 1183

PENYELARAS BIDANG

PENYELARAS BIDANG MATEMATIK

Nor Azlin Binti Ramlee
norazlin@kypj.edu.my | ext: 1132

PENYELARAS BIDANG BAHASA KEBANGSAAN

Norhaida Binti Ahmad
nor.haida@kypj.edu.my | ext: 1119

PENYELARAS BIDANG ENGLISH

Safiyah Binti Abd Aziz
safiyah@kypj.edu.my | ext: 2803

PENYELARAS BIDANG PENGAJIAN ISLAM

Wan Mohd Azli Bin Wan Ahmad
wanazli@kypj.edu.my | ext: 1116

PENYELARAS BIDANG PENGAJIAN MALAYSIA/KHIDMAT MASYARAKAT

Zolkifle Mohamad Bin Ahamed
zolkifle@kypj.edu.my | ext: 1117

PENSYARAH

PENSYARAH

Abdul Halim Bin Abdul Ghaffar
abdulhalim@kypj.edu.my | ext: 1127

PENSYARAH

Ahmad Hafiz Bin Yahaya
ahmadhafiz@kypj.edu.my | ext: 1143

PENSYARAH

Ainun Nadhrah Binti Muhammad Zailani
nadhrah@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Aisyah Binti Mohd Ismon
aisyah@kypj.edu.my | ext: 1134

PENSYARAH

Farah Salwani Binti Farinordin
farahsalwani@kypj.edu.my | ext: 1137

PENSYARAH

Husna Binti Abd Rahman
husna@kypj.edu.my | ext: 1123

PENSYARAH

Hod Bin Amin
hod@kypj.edu.my | ext: 1115

PENSYARAH

Mohd Azhan Hani Bin Ibrahim
azhanhani@kypj.edu.my | ext: 1147

PENSYARAH

Muhamad Farhan Bin Tamin
farhan@kypj.edu.my | ext: 1133

PENSYARAH

Norashikin Binti Mohd Janafi
norashikin@kypj.edu.my | ext: 1131

PENSYARAH

Noriani Binti Suleiman
noriani@kypj.edu.my | ext: 1124

PENSYARAH

Nur Afiqah Binti Md. Salehuddin
nurafiqah@kypj.edu.my | ext: 1141

PENSYARAH

Nur Akma Sharina Binti Mohd Yahya
akmasharina@kypj.edu.my | ext: 1151

PENSYARAH

Nurul Rifhani Binti Lagiman
rifhani@kypj.edu.my | ext: 1168

PENSYARAH

Nurul Rizwin Binti Dzulkarnain
nurulrizwin@kypj.edu.my | ext: 1126

PENSYARAH

Rozila Binti Hashim
rozila@kypj.edu.my | ext: 1142

PENSYARAH

Shahidah Binti Hassan
shahidah@kypj.edu.my | ext: 1130

PENSYARAH

Siti Khatijah Binti Musa
sitikhatijah@kypj.edu.my | ext: 1185

PENSYARAH

Siti Nurazimah Binti Aziz
sitinurazimah@kypj.edu.my | ext: 1139

PENSYARAH

Syazwani Binti Zakaria
syazwani@kypj.edu.my | ext: 1140

PENSYARAH

Zulfadhlee Bin Kasim
zulfadhlee@kypj.edu.my | ext: 1121