DIREKTORI PENDAFTAR

PENGURUSAN

PENDAFTAR

Hj. Asri Bin Wahab
asri@kypj.edu.my |             07-8625 659

TIMBALAN PENDAFTAR (PENTADBIRAN & PEMBANGUNAN)

Mohd Azizan Bin Mad Jin
azizan@kpypj.edu.my | ext: 1107

TIMBALAN PENDAFTAR (SUMBER MANUSIA)

Abdul Rahim Bin Ismail
rahim@kpypj.edu.my|      ext: 1110

PEGAWAI & PENOLONG PEGAWAI

PEGAWAI SUMBER MANUSIA

Junaini Binti Ahmad
junaini@kypj.edu.my|      ext: 1108

PEGAWAI SISTEM MAKLUMAT

Rozita Binti Sulaiman
rozita@kypj.edu.my |       ext: 1034

PENOLONG PEGAWAI PENTADBIRAN & PEMBELIAN

Rasmawati Binti Supian
rasmawati@kypj.edu.my

JURUTEKNIK ELEKTRIK

JURUTEKNIK ELEKTRIK

Abu Hairol Fahrorazi Bin Abu Suod
abuhairol@kypj.edu.my

JURUTEKNIK ELEKTRIK

Mohd Redzuan Bin Maarof
redzuan@kypj.edu.my

JURUTEKNIK KOMPUTER

JURUTEKNIK KOMPUTER

Muhammad Hazim Bin Musa
hazim@kypj.edu.my |       ext: 1035

JURUTEKNIK KOMPUTER

Muhamad Farhan Bin Yusof
muhamadfarhan@kypj.edu.my |      ext: 1033

JURUTEKNIK KOMPUTER

Mohamad Hafis Bin Muklas
hafis@kypj.edu.my |        ext: 1036

PEMBANTU TADBIR

PEMBANTU TADBIR SUMBER MANUSIA

Nadhirah Binti Hamzah
nadhirah@kypj.edu.my | ext: 5625

PEMBANTU TADBIR ASET

Mohd Sopi Bin Hamzah
sopi@kypj.edu.my |           ext: 1103

PEMBANTU TADBIR SELENGGARA

Mohamad Hafez Bin Sarpon
m.hafez@kypj.edu.my | ext: 1104

STOR KEEPER

Muhamad Faizal Bin Abd Rahman
faizal@kypj.edu.my |         ext: 1104

PEMBANTU TADBIR PENTADBIRAN

Mohd Halim Bin Hamid
m.halim@kypj.edu.my |

PEMANDU

PEMANDU

Mohd Rosdi Bin Dahalan

PEMANDU

Mohd Azmi Bin Omar

PEMBANTU AM

Jamilah Binti Ahmad
Siti Salmiah Binti Sakimin
Azizah Binti Badon
Habshah Binti Alias
Jumilah Binti Abas
Zabidah Binti Ibrahim
Tg Norjulita Binti Tengku Aziz
Rasidah Binti Mohd Jonis
Zuraya Binti Jantan
Mohd Hafize Bin Abu Kassim
Mohd Salleh Bin Mohd Sharif
Mohd Roslan Bin Misbah