DIREKTORI SHP

KETUA JABATAN

PENGURUSAN PERHOTELAN

Fikri Hanif Bin Muhamad
fikrihanif@kypj.edu.my | ext: 6004

KULINARI

Rafidah Binti Kuri
rafidah@kypj.edu.my | ext: 6010

PENYELARAS DAN PENOLONG PENYELARAS

PENYELARAS PROGRAM PENGURUSAN PERHOTELAN

Nur Aimie Atirah Binti Jamal
nuraimie@kypj.edu.my | ext: 6009

PENYELARAS PROGRAM KULINARI

Rusnita Bte Paiman
rusnita@kypj.edu.my | ext: 6010

PENYELARAS PROGRAM PERKHIDMATAN MAKANAN (MAKANAN HALAL)

Nor Nabihah Binti Johari
nornabihah@kypj.edu.my | ext: 6007

PENYELARAS LATIHAN INDUSTRI

Nor Syah Rizam Bin Norazmi
syahrizam@kypj.edu.my | ext: 6004

PENOLONG PENYELARAS LATIHAN INDUSTRI

Ahmad Abdul Muhaimin Bin Jamaluddin
muhaimin@kypj.edu.my | ext: 1135

PENOLONG PENYELARAS LATIHAN INDUSTRI

Nurul ‘Ain Binti Abd. Hamid
nurulain@kypj.edu.my | ext: 1118

PENSYARAH

PENSYARAH

Halimatus Saadiah Binti Ab Hamim
saadiah@kypj.edu.my | ext: 6007

PENSYARAH

Helmee Bin Hamdzah
helmee@kypj.edu.my | ext: 6004

PENSYARAH

Khairudin Bin Aris
khairudin@kypj.edu.my | ext: 1113

PENSYARAH

Madinazuha Binti Tukemun
madinazuha@kypj.edu.my | ext: 6007

PENSYARAH

Mardiana Hafizah Binti Muhammad Hafizi
mardiana@kypj.edu.my | ext: 6008

PENSYARAH

Mariana Binti Kamaruddin
mariana@kypj.edu.my | ext: 1167

PENSYARAH

Md Fitri Aziz Bin Md Jamil
fitriaziz@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Mohamad Fariq Azrin Bin Abd Rahman
fariqazrin@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Mohamad Syafiq Izwan Bin Azis
syafiqizwan@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Mohd Ridzuan Bin Talib
ridzuan@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Mohd Salihuddin Al-Hafiz Bin Md Noor
salihuddin@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Muhamad Fariz Bin Salbani
fariz@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Noor Hayat Binti Saiman
noorhayat@kypj.edu.my | ext: 1170

PENSYARAH

Noorzetty Fazrina Binti Mohamad Dzoha
noorzetty@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Nor Izzah Izzati Binti Abd Supian
izzah@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Nordalelah Binti Ahmad
nordalelah@kypj.edu.my | ext: 1129

PENSYARAH

Norfadilah Binti A. Majid
norfadilah@kypj.edu.my | ext: 6010

PENSYARAH

Norsyahidatun Naim Binti Misran
norsyahidatun@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Nur Azlin Binti Saharuddin
azlin@kypj.edu.my | ext: 1166

PENSYARAH

Nur Fazlina Binti Mohd Jamil
nurfazlina@kypj.edu.my | ext: 1135

PENSYARAH

Nur Nadiah Bte Ab. Wahid
nurnadiah@kypj.edu.my | ext: 1169

PENSYARAH

Nurdayanah Binti Mohd Yunus
nurdayanah@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Nurul Huda Binti Mohd Sabali
nurulhuda@kypj.edu.my | ext: 6010

PENSYARAH

Raudhoh Binti Mohd Pirzan
raudhoh@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Ruzaini Bin Ahmad Rashdaini Basha
ruzaini@kypj.edu.my | ext: 6004

PENSYARAH

Siti Aloha Binti Abas
sitialoha@kypj.edu.my | ext: 1174