DIREKTORI SKSK

KETUA JABATAN

KETUA JABATAN PROGRAM KERJASAMA UTM

Noryanti Binti Hussin
noryanti@kypj.edu.my | ext: 5017

KETUA JABATAN PROGRAM SENIBINA

Dr. Nor Aishah Binti Abdul Aziz
noraishah@kypj.edu.my | ext: 4001

KETUA JABATAN PROGRAM KEJURUTERAAN

Hartini Binti Saad
hartini@kypj.edu.my | ext: 1187

PENYELARAS PROGRAM (PP)

PP PENGURUSAN TEKNOLOGI

Siti Aisah Binti Khairudin
sitiaisah@kypj.edu.my | ext: 1138

PP PENGURUSAN TEKNOLOGI (PERAKAUNAN)

Ayuzarhidah Binti Sakaria
ayuzarhidah@kypj.edu.my | ext: 5015

PP KEJURUTERAAN ELEKTRIK (MEKATRONIK)

Natasha Binti Hashim
natasha@kypj.edu.my | ext: 1189

PP SAINS KOMPUTER (TEKNOLOGI MAKLUMAT)

Junaidah Binti Jabar
junaidah@kypj.edu.my | ext: 1195

PP KEJURUTERAAN MEKANIKAL (REKABENTUK)

Mohd Izwan Bin Mansor
izwan@kypj.edu.my | ext: 3002

PP KEJURUTERAAN ELEKTRONIK

Haliza Binti Mohd Ali
haliza@kypj.edu.my | ext: 1188

PP SENIBINA

Marlina Binti M. Markam
marlina@kypj.edu.my | ext: 4002

PP REKABENTUK DALAMAN

Mohd Hilman Izduan Bin Zainal
hilmanizduan@kypj.edu.my | ext: –

PENYELARAS LATIHAN INDUSTRI (PLI)

PLI PENGURUSAN TEKNOLOGI

Siti Noradiah Binti Amar
noradiah@kypj.edu.my | ext: 1165

PLI PENGURUSAN TEKNOLOGI (PERAKAUNAN)

Noraini Binti Ahamad
noraini@kypj.edu.my | ext: 1145

PLI KEJURUTERAAN ELEKTRIK (MEKATRONIK)

Abdul Rizal Bin Jokariah
abdulrizal@kypj.edu.my | ext: 1193

PLI SAINS KOMPUTER (TEKNOLOGI MAKLUMAT)

Seri Shahira Binti Sanin
serishahira@kypj.edu.my | ext: 1177

PLI KEJURUTERAAN MEKANIKAL (REKABENTUK)

Siti Asia Binti Yahya
sitiasia@kypj.edu.my | ext: 1171

PLI KEJURUTERAAN ELEKTRONIK

Norafindy Bin Nordin
norafindy@kypj.edu.my | ext: 3003

PLI SENIBINA

Norsal Binti Mohamed Essa
norsal@kypj.edu.my | ext: 4009

PLI REKABENTUK DALAMAN

Suzelawati Binti Mohamed
suzelawati@kypj.edu.my | ext: 4010

PENSYARAH

PENSYARAH

Azeman Bin Selamat
azeman@kypj.edu.my | ext: 1161

PENSYARAH

Farah Azleen Binti Jamal
farahazleen@kypj.edu.my | ext: 1186

PENSYARAH

Farhana Binti Azhari
farhana@kypj.edu.my | ext: 3004

PENSYARAH

Fatimah Nor Hayani Binti Ismail
fatimah@kypj.edu.my | ext: 1149

PENSYARAH

Khairul Fadira Binti Khalid
fadira@kypj.edu.my | ext: 1125

PENSYARAH

Mahanim Binti Mahad
mahanim@kypj.edu.my | ext: 3008

PENSYARAH

Maizatul Nasrin Binti Jajuli
maizatul@kypj.edu.my | ext: 1175

PENSYARAH

Mohamad Izwan Saifudin Bin Mohd Zainuri
izwansaifudin@kypj.edu.my | ext: 1172

PENSYARAH

Mohamad Shah Rizan Bin Jemean
shahrizan@kypj.edu.my | ext: –

PENSYARAH

Mohd Rafi Bin Ramli
rafi@kypj.edu.my | ext: 1191

PENSYARAH

Mohd Rizal Ezwan Bin Abdul Rani
rizalezwan@kypj.edu.my | ext: –

PENSYARAH

Mohd Shukri Bin Salleh
shukri@kypj.edu.my | ext: –

PENSYARAH

Muhamad Israf Bin Ismail
israf@kypj.edu.my | ext: –

PENSYARAH

Mohamad Nashahakim Bin Sazili
nashahakim@kypj.edu.my | ext: 1173

PENSYARAH

Muhammad Sabilillah Bin Sumari
sabilillah@kypj.edu.my | ext: 3006

PENSYARAH

Nazihah Binti Kamaruddin
nazihah@kypj.edu.my | ext: 1176

PENSYARAH

Nooraslinaa Binti Hassan
nooraslinaa@kypj.edu.my | ext: 4005

PENSYARAH

Nor Rozailyn Binti Zainal
rozailyn@kypj.edu.my | ext: 1178

PENSYARAH

Nordalela Binti Danil
nordalela@kypj.edu.my | ext: 1194

PENSYARAH

Norhaida Binti Mohamad Noor
norhaida@kypj.edu.my | ext: 1190

PENSYARAH

Nur Hidayah Binti Satari
nurhidayah@kypj.edu.my | ext: 1179

PENSYARAH

Nur Marliana Binti Mohamad
nurmarliana@kypj.edu.my | ext: 1148

PENSYARAH

Nurul Amirah Binti Mamat
amirah@kypj.edu.my | ext: 1180

PENSYARAH

Nurul Fahtin Binti Rosli
nurulfahtin@kypj.edu.my | ext: 1181

PENSYARAH

Nurul Syazwani Binti Supa’at
nurulsyazwani@kypj.edu.my | ext: 4010

PENSYARAH

Rahimah Binti Ahmad
rahimah@kypj.edu.my | ext: 5016

PENSYARAH

Raja Norhafizah Binti Raja Berahim
norhafizah@kypj.edu.my | ext: –

PENSYARAH

Shahnita Binti Mohamad
shahnita@kypj.edu.my | ext: 1128

PENSYARAH

Shahrulnurhidayah Binti Mohammad Din
shahrulnurhidayah@kypj.edu.my | ext: 1184

PENSYARAH

Suziyana Binti Alias
suziyana@kypj.edu.my | ext: 4003

PENSYARAH

Wan Fauzi Yusni Bin Ahmad
wanfauzi@kypj.edu.my | ext: 1160

PENSYARAH

Zuraihah Binti Md Paiman
zuraihah@kypj.edu.my | ext: 1192