DIREKTORI SPSS

KETUA JABATAN

KETUA JABATAN PROGRAM KERJASAMA UiTM

Siti Norfaizah Binti Mahfol
sitinorfaizah@kypj.edu.my | ext: 5006

KETUA JABATAN PROGRAM KYPJ

Zaidah Binti Sohib
zaidahsohib@kypj.edu.my | ext: 5005

PENYELARAS PROGRAM (PP)

PP PENGURUSAN SUMBER MANUSIA

Siti Shafiyah Binti Mohd Hamid
shafiyah@kypj.edu.my | ext: 1159

PP PERBANKAN ISLAM

Nurul Hanis Binti Mohd Hasshim
nurulhanis@kypj.edu.my | ext: 1122

PP PENGAJIAN PERNIAGAAN

Siti Aisyah Binti Adam
sitiaisyah@kypj.edu.my | ext: 5009

PP PERAKAUNAN

Nor Haniza Bte Sidek
norhaniza@kypj.edu.my | ext: 5002

PENYELARAS LATIHAN INDUSTRI (PLI)

PLI PENGURUSAN SUMBER MANUSIA

Suriati Binti Ali
suriati@kypj.edu.my | ext: 1212

PLI PERBANKAN ISLAM

Eliza Nurul Ain Binti Mohd Rajali
eliza@kypj.edu.my | ext: 1164

PENSYARAH

PENSYARAH

Azura Binti Ab. Rahim
azura@kypj.edu.my | ext: 1150

PENSYARAH

Noorfai’zah Binti Sarian
noorfaizah@kypj.edu.my | ext: 5642

PENSYARAH

Norlinda Binti Zainal Abdul
norlinda@kypj.edu.my | ext: 1153

PENSYARAH

Norzaimah Binti Clivon
norzaimah@kypj.edu.my | ext: 1152

PENSYARAH

Norzitaty Rubaya Binti Talib
norzitaty@kypj.edu.my | ext: 1146

PENSYARAH

Nur Syazana Binti Samsuden
nursyazana@kypj.edu.my | ext: 1157

PENSYARAH

Salmah Binti Awang
salmah@kypj.edu.my | ext: 1154

PENSYARAH

Shahida Binti Sharudin
shahida@kypj.edu.my | ext: 1163

PENSYARAH

Siti Aisah Binti Zulkiflee
aisah@kypj.edu.my | ext: 1144

PENSYARAH

Siti Ratna Binti Ahmad
ratna@kypj.edu.my | ext: 

PENSYARAH

Syahidah Binti Samsudin
syahidah@kypj.edu.my | ext: 1158

PENSYARAH

Umu Nadiah Binti Jamaludin
umunadiah@kypj.edu.my | ext: 1155

PENSYARAH

Zahariah Binti Zainal
zahariah@kypj.edu.my | ext: 1212

PENSYARAH

Zuhrina Binti Mohd Adnan
zuhrina@kypj.edu.my | ext: 1162