DIREKTORI BENDAHARI

PENGURUSAN

BENDAHARI

Mariani Binti Omar
mariani@kpypj.edu.my | 07-8625 652

PENGURUS TAJAAN & KREDIT

Bazli Bin Buang
bazli@kypj.edu.my | ext: 1069

PEGAWAI & PENOLONG PEGAWAI

PEGAWAI KEWANGAN

Nor Aliah Binti Md Saadi
aliah@kypj.edu.my | ext: 1070

PENOLONG PEGAWAI UNIT HASIL

Maslinda Binti Ayob
maslinda@kypj.edu.my | ext: 1071

PENOLONG PEGAWAI UNIT KREDIT

Sidek Bin Hassan
sidek@kpypj.edu.my | ext: 1066

PEMBANTU TADBIR

PEMBANTU TADBIR KANAN UNIT KREDIT

Halimahthulsa’adiah Binti Mohamed
maton@kypj.edu.my | ext: 1066

PEMBANTU TADBIR KANAN KEWANGAN

Azizah Binti Musa
azizah@kypj.edu.my | ext: 5651

PEMBANTU TADBIR UNIT TAJAAN

Nur Ashikin Binti Sulaiman
nurashikin@kypj.edu.my | ext: 1064

PEMBANTU TADBIR UNIT HASIL

Azizi Bin Azaly
azizi@kypj.edu.my |  ext: 5651

PEMBANTU TADBIR KEWANGAN

Nurul Amyra Binti Turiman
amyra@kypj.edu.my | ext: 5651

PEMBANTU TADBIR UNIT KREDIT

Rossalwanie Binti Abdul Rahman
rossalwanie@kypj.edu.my | ext: 1065