DIREKTORI KYPJ

KETUA EKSEKUTIF KOLEJ (KEK)

Shahrim Bin Adon
shahrim@kypj.edu.my | 07-8625 662

TIMBALAN KEK (AKADEMIK)

Shaiful Huzaini Bin Damanhuri
shaifulhuzaini@kypj.edu.my | 07-8625 661

TIMBALAN KEK (HAL EHWAL PELAJAR)

Muhamad Jaberidin Bin Hj Mesron
m.jaberidin@kpypj.edu.my | 07-8625 658

PENDAFTAR

Omar Bin Ali
omar@kpypj.edu.my | 07-8625 659

BENDAHARI

Mariani Binti Omar
mariani@kpypj.edu.my |      07-8625 652

TIMBALAN KEK (PEMASARAN DAN KEMASUKAN)

Asri Bin Wahab
asri@kypj.edu.my | 07-8625 670

PEMBANTU TADBIR

Nur Hidayah Binti Abd Rahman
hidayah@kypj.edu.my | ext: 1207