Direktori Pendaftar

PENGURUSAN
PENDAFTAR
Hj. Asri Bin Wahab
asri@kypj.edu.my | 07-8625 659
TIMBALAN PENDAFTAR (PEMBANGUNAN)
Salih Huddin Bin Jaafar
salih@kpypj.edu.my | ext:1109
TIMBALAN PENDAFTAR (PTD & SUMBER MANUSIA)
Abdul Rahim Bin Ismail
rahim@kpypj.edu.my | ext: 1110
PENGURUS ICT
Zainatunsima Binti Suid
shima@kypj.edu.my | ext:1033
PEGAWAI & PENOLONG PEGAWAI
PEGAWAI PTD & SUMBER MANUSIA
Junaini Binti Ahmad
junaini@kypj.edu.my | ext: 1108
PEGAWAI SISTEM MAKLUMAT
Rozita Binti Sulaiman
rozita@kypj.edu.my | ext: 1040
PENOLONG PEGAWAI PEMBELIAN
Wan Mohamad Noorhafis Bin Wan Mohammed Jimy
noorhafis@kypj.edu.my
JURUTEKNIK
KETUA JURUTEKNIK ELEKTRIK
Abu Hairol Fahrorazi Bin Abu Suod
abuhairol@kypj.edu.my
JURUTEKNIK ELEKTRIK
Adee Ikswan Bin Ahmad
adee@kypj.edu.my
JURUTEKNIK KOMPUTER
Muhammad Hazim Bin Musa
hazim@kypj.edu.my | ext: 1035
JURUTEKNIK KOMPUTER
Muhamad Farhan Bin Yusof
muhamadfarhan@kypj.edu.my
JURUTEKNIK KOMPUTER
Mohamad Hafis Bin Muklas
hafis@kypj.edu.my | ext: 1036
PEMBANTU TADBIR
PEMBANTU TADBIR KANAN
Hayati Binti Yaacub
hayati@kypj.edu.my | ext: 1104
PEMBANTU TADBIR
Nadhirah Binti Hamzah
nadhirah@kypj.edu.my | ext: 5625
PEMBANTU TADBIR
Mohamad Hafez Bin Sarpon
m.hafez@kypj.edu.my | ext: 1103
PEMBANTU TADBIR
Muhamad Faizal Bin Abd Rahman
faizal@kypj.edu.my
PEMANDU
PEMANDU
Mohd Rosdi Bin Dahalan
PEMANDU
Mohd Azmi Bin Omar
PEMBANTU
AM

Jamilah Binti Ahmad

Siti Salmiah Binti Sakimin

Azizah Binti Badon

Habshah Binti Alias

Jumilah Binti Abas

Zabidah Binti Ibrahim

Tg Norjulita Binti Tengku Aziz

Rasidah Binti Mohd Jonis