Direktori Pendaftar

PENGURUSAN
PENDAFTAR
Muhamad Jaberidin Bin Hj Mesron
m.jaberidin@kpypj.edu.my | 07-8625 659
TIMBALAN PENDAFTAR (PEMBANGUNAN)
Salih Huddin Bin Jaafar
salih@kpypj.edu.my | ext:1109
TIMBALAN PENDAFTAR (PTD & SUMBER MANUSIA)
Abdul Rahim Bin Ismail
rahim@kpypj.edu.my | ext: 1110
PENGURUS ICT
Zainatunsima Binti Suid
shima@kypj.edu.my | 07-8625 653
PEGAWAI
PEGAWAI ASET, PEMBELIAN & TENDER
Nurul Fahtin Binti Rosli
nurulfahtin@kypj.edu.my | ext: 1107
PEGAWAI PTD & SUMBER MANUSIA
Junaini Binti Ahmad
junaini@kypj.edu.my | ext: 1108
PEGAWAI SISTEM MAKLUMAT
Rozita Binti Sulaiman
rozita@kypj.edu.my | ext: 1040
JURUTEKNIK
JURUTEKNIK ELEKTRIK
Adee Ikswan Bin Ahmad
adee@kypj.edu.my | ext: 1043
JURUTEKNIK ELEKTRIK
Abu Hairol Fahrorazi Bin Abu Suod
abuhairol@kypj.edu.my | ext: 1044
JURUTEKNIK ELEKTRIK
Mohd Farhan Bin Abd Aziz
m.fahran@kypj.edu.my | ext: 1044
JURUTEKNIK KOMPUTER
Muhammad Hazim Bin Musa
hazim@kypj.edu.my | ext: 1041
JURUTEKNIK KOMPUTER
Muhamad Farhan Bin Yusof
muhamadfarhan@kypj.edu.my | ext: 1038
JURUTEKNIK KOMPUTER
Mohamad Hafis Bin Muklas
hafis@kypj.edu.my | ext: 1039
PEMBANTU TADBIR
PEMBANTU TADBIR
Rossalwanie Binti Abdul Rahman
rossalwanie@kypj.edu.my | ext: 1101
PEMBANTU TADBIR
Nadhirah Binti Hamzah
nadhirah@kypj.edu.my | ext: 5625
PEMBANTU TADBIR
Mohamad Hafez Bin Sarpon
m.hafez@kypj.edu.my | ext: 1103
PEMBANTU TADBIR
Muhamad Faizal Bin Abd Rahman
faizal@kypj.edu.my | ext: 1101
PEMBANTU TADBIR
Wan Mohamad Noorhafis Bin Mohammed Jimy
noorhafis@kypj.edu.my
PEMBANTU
AM

Jamilah Binti Ahmad

Siti Salmiah Binti Sakimin

Azizah Binti Badon

Habshah Binti Alias

Jumilah Binti Abas

Zabidah Binti Ibrahim

Tg Norjulita Binti Tengku Aziz

Rasidah Binti Mohd Jonis