DIREKTORI PENDAFTAR

PENGURUSAN

PENDAFTAR

Omar Bin Ali
omar@kpypj.edu.my | 07-8625 659

TIMBALAN PENDAFTAR (PENTADBIRAN & PEMBANGUNAN)

Salih Huddin Bin Jaafar
salih@kypj.edu.my | ext: 1109

TIMBALAN PENDAFTAR (PENTADBIRAN & SUMBER MANUSIA)

Abdul Rahim Bin Ismail
rahim@kpypj.edu.my| ext: 1110

PENGURUS (PENTADBIRAN & SUMBER MANUSIA)

Norazlina Bt Mohsin @ Mohsen
norazlina@kypj.edu.my | ext: 1107

PEGAWAI & PENOLONG PEGAWAI

PEGAWAI PENTADBIRAN

Junaini Binti Ahmad
junaini@kypj.edu.my| ext: 1105

PEGAWAI SISTEM MAKLUMAT

Rozita Binti Sulaiman
rozita@kypj.edu.my | ext: 1034

PEGAWAI INFORMASI DAN MULTIMEDIA

Abdul Kafi Bin Tarinan abdulkafi@kpypj.edu.my | ext: 1108

PEGAWAI PEMBELIAN

Nur Iffa Najihah Binti Ismail | ext: –

PEN PEGAWAI PENTADBIRAN & PEMBELIAN

Rasmawati Binti Supian
rasmawati@kypj.edu.my | ext: 1101

PEN PEGAWAI KESELAMATAN & KESIHATAN PEKERJAAN (OSH)

Mohd Nur Akmal Bin Halim
akmal@kypj.edu.my | ext: 1108

PEN PEGAWAI INFORMASI DAN MULTIMEDIA

Muhammad Aimaduddin Bin Mohammad Nazri
addin@kypj.edu.my | ext: –

JURUTEKNIK ELEKTRIK

JURUTEKNIK ELEKTRIK

Abu Hairol Fahrorazi Bin Abu Suod
abuhairol@kypj.edu.my | ext: –

JURUTEKNIK ELEKTRIK

Faez Azizi Bin Samshudin
faez@kypj.edu.my | ext: –

JURUTEKNIK KOMPUTER

JURUTEKNIK KOMPUTER

Muhammad Hazim Bin Musa
hazim@kypj.edu.my | ext: 1035

JURUTEKNIK KOMPUTER

Muhamad Farhan Bin Yusof
muhamadfarhan@kypj.edu.my |   ext: 1033

JURUTEKNIK KOMPUTER

Mohamad Hafis Bin Muklas
hafis@kypj.edu.my | ext: 1036

PEMBANTU TADBIR

PEMBANTU TADBIR KANAN PENTADBIRAN

Mohd Halim Bin Hamid
m.halim@kypj.edu.my | ext: 1101

PEMBANTU TADBIR SELENGGARA

Mohamad Hafez Bin Sarpon
m.hafez@kypj.edu.my | ext: 1104

PEMBANTU TADBIR SUMBER MANUSIA

Nadhirah Binti Hamzah
nadhirah@kypj.edu.my | ext: 5625

PENYELENGGARA STOR

Muhamad Faizal Bin Abd Rahman
faizal@kypj.edu.my | ext: 1104

PEMBANTU TADBIR PENTADBIRAN

Muhamad Izzat Fakhri Bin Abd Jalal
izzat@kypj.edu.my | 1103

PEMANDU

Mohd Rosdi Bin Dahalan
Mohd Darmizi Bin Abdul Aziz

PEMBANTU AM

Jamilah Binti Ahmad
Siti Salmiah Binti Sakimin
Azizah Binti Badon
Habshah Binti Alias
Jumilah Binti Abas
Zabidah Binti Ibrahim
Tg Norjulita Binti Tengku Aziz
Rasidah Binti Mohd Jonis
Mohd Hafize Bin Abu Kassim
Mohd Salleh Bin Mohd Sharif
Mohd Roslan Bin Misbah